Niní zhotovujeme dům s použitím nové desky ACTIV AIR

Stavební a konstrukční desky Rigips s technologií Activ´Air zlepšují kvalitu vnitřního ovzduší. Obsahují totiž unikátní technologii Activ´Air pro rozklad emisí formaldehydu. Účinná látka v sádrokartonových deskách Activ’Air odbourává škodlivý formaldehyd tak, že jej přemění na neškodné inertní látky. Výsledkem je čistý vzduch v interiéru.

Více na www.deska-activair.cz

 

 

Nový katalogový dům ALTA II již od 2 100 000,- Kč vč. DPH 15%

Právě pro vás připravujeme bungalov o zasavěné ploše 94 m2

Zde je půdorys a vizualizace se právě zpracovávají.

ALTA II. PDF

 

Dřevostavba od naší splečnosti

na titulní straně katalogu:

Velice nás těší, že dřevostavba kterou realizovala naše společnost se dostala na titulní stranu prospektu k nové sádrokartonové desce RIGISTABIL.

 

Difuzně otevřený systém INTHEERMO

Se stoupajícím trendem difuzně otevřených konstrukcí dřevostaveb nechceme zůstávat pozadu, proto připravujeme pro naše zákazníky rozšíření našich konstrukcí o německý systém INTHERMO.

 

Stavět na nejvyšší úrovni

Tepelně-izolační systém na bázi dřevovlákna je přirozená alternativa ohleduplná k životnímu prostředí ve srovnání se stávajícími tepelně-izolačními systémy. Ekonomický a jednoduše zpracovatelný systém z vysoce hodnotných izolačních dřevovláknitých desek s odpovídajícími povrchovými úpravami je možné ekonomicky a jednoduše zpracovávat, nabízí vynikající technické parametry vrchních omítkových systémů včetně vysoké odolnosti vůči tlaku, vynikající ochranu před požárem, velmi dobře odpuzuje vodu, je bezpečný díky své pevnosti a vysoké pružnosti formátu.

Dřevovláknité izolační desky INTHERMO  jsou vyráběny z přírodního dřeva jehličnatých stromů a slouží pro konstrukce izolovaných difúzně otevřených stěn. Díky své masivní konstrukci jsou s velmi dobrými výsledky používány ve všech oblastech dřevostaveb.